Budakörnyéki iránytű E-mail Keresés


Kikre szavazhatunk?

Közélet > Budakeszi

2006-09-19


"Az állampolgári jogok és kötelezettségek alkotmányos vívmányainak elutasítása a diktatúra igenlésével felérő magatartás. Aki nem él beleszólási jogával és nem megy el szavazni, az a demokrácia ellen demonstrál. Állást kell foglalni!"

Polgármester jelöltek (abc-sorrendben)

Kerekes Sándor     Független jelölt
Lendvay Endre     FIDESZ-KDNP
Szabó Ákos Péter     MSZP-SZDSZ
Tagai István         KESZIKÖR-VÁLLALKOZÓK EGYESÜLETE

Önkormányzati képviselőjelöltek (abc-sorrendben)

1. sz. választókerület
Dr. Bender Katalin Ilona     MSZP-SZDSZ
Farkas Endre             Budakesziért Függetlenek Egyesülete
Dr. Ostoros Gyula         FIDESZ-KDNP
’Sigmond György         MDF
Szabó Albert Sándor         KESZIKÖR-VÁLLALKOZÓK EGYESÜLETE

2. sz. választókerület
Faludi János         KESZIKÖR-VÁLLALKOZÓK EGYESÜLETE
Földes István         Budakesziért Függetlenek Egyesülete
Dr. Mátéffy Anna     MDF
Ohr Alajos         FIDESZ-KDNP
Dr. Papp Antal Béla     MSZP-SZDSZ
Székelyi György     Független

3. sz. választókerület
Gräfl László             Budakesziért Függetlenek Egyesülete
Hidas Csaba             KESZIKÖR-VÁLLALKOZÓK EGYESÜLETE
Komáromy-Poros László     FIDESZ-KDNP
Sándor György            MSZP-SZDSZ
Dr. Varga Miklós         MDF

4. sz. választókerület
Bada Krisztián         Független
Bánhidi László         FIDESZ-KDNP
Menczinger Tibor Károly     KESZIKÖR-VÁLLALKOZÓK EGYESÜLETE
Dr. Müller Tibor         NAGYSZÉNÁSZUG
Sándor Zoltán             MSZP
Szabariné Berke Erzsébet     Budakesziért Függetlenek Egyesülete

5. sz. választókerület
Bechtold Gábor         Független
Czifra Zsuzsanna         FIDESZ-KDNP
Dr. Draskóczy András     MDF
Hegedűsné Kovács Enikő     KESZIKÖR-VÁLLALKOZÓK EGYESÜLETE
Hotz István József         Független
Sashegyi László Zoltán     Budakesziért Függetlenek Egyesülete
Serény József Vince         SZDSZ

6. sz. választókerület
Dr. Csomor Rita Mária     KESZIKÖR-VÁLLALKOZÓK EGYESÜLETE
Hargitai Zsuzsanna Anna     SZDSZ
Mészner Antal         FIDESZ-KDNP
Tóthné Gönczi Szilvia Csilla     Budakesziért Függetlenek Egyesülete

7. sz. választókerület
Kevei Gyula             MSZP-SZDSZ
Ligetfalvi Károly         KESZIKÖR-VÁLLALKOZÓK EGYESÜLETE
Rimaszombati Hajnalka     MDF
Dr. Szemere János         FIDESZ-KDNP
Tóth Csaba             Budakesziért Függetlenek Egyesülete

8. sz. választókerület
Hortobágyi Lilla Júlia         FIDESZ-KDNP
Kertész Ferenc         MSZP
Rigler József László         Független
Szemereki Zoltán         MDF
Tagai István             KESZIKÖR-VÁLLALKOZÓK EGYESÜLETE
Török Diána             Budakesziért Függetlenek Egyesülete

9. sz. választókerület
Asztalos Gyuláné             SZDSZ
Dr. Csabai Imre             KESZIKÖR-VÁLLALKOZÓK EGYESÜLETE
Dr. Csutoráné Dr. Győri Ottilia     FIDESZ-KDNP
Horváth István             Független
Kerekes Sándor             Független
Konka Gábor                 MDF
Somlóvári Józsefné Schopper Éva     Budakesziért Függetlenek Egyesülete

10. sz. választókerület
Áfra Sándor             Független
Dr. Bagyinszki János         MDF
Csulak József             Budakesziért Függetlenek Egyesülete
Ilyés János             Független
Müller Károly             MSZP
Pintér Judit Ráhel         FIDESZ-KDNP
Rajnai László             KESZIKÖR-VÁLLALKOZÓK EGYESÜLETE
Dr. Szabó Tiborc Endréné     Független

Kisebbségi önkormányzati képviselőjelöltek (abc-sorrend szerint)

Bokor Józsefné Rapolder Ildikó, Dobos Lászlóné Fischer Katalin, Gellér Dávid, Kóthy Eszter, Kóthyné Herceg Mária, Nádházi Lajosné Dobos Katalin, Nagy Mihályné Starcz Terézia, Ormai Sebestyén László, mindannyian az Észak-Magyarországi Német Önkormányzatok Szövetsége Egyesület jelöltjei.

Vissza

iranytu-cimlap-2021-3.jpg