Budakörnyéki iránytű E-mail Keresés


Felújították a töki óvodát

Közélet > Tök

2023-09-04


Családtámogatásokra 3300 milliárd forintot szán a kormány 2024-ben - mondta a Tökön augsuztus 31-én a Külgazdasági és Külügyminisztérium kétoldalú kapcsolatokért felelős államtitkára. Menczer Tamás, a térség választókerületének fideszes országgyűlési képviselője, a felújított töki Apró Csodák Református Óvoda ünnepélyes megnyitóján arról beszélt, hogy ez az összeg három és félszer több, mint amennyi 2010-ben rendelkezésre állt.



Hozzátette, a 3300 milliárd forintot a bruttó hazai termékhez, a GDP-hez viszonyítva, a gazdaság teljesítőképessége alapján Magyarország fordítja a legtöbbet Európában családtámogatásra.

Bősze András Tök független polgármestere elmondta, hogy az óvoda a töki református gyülekezet fenntartásában működik, az épületet 12 millió forintból újították fel. (MTI)


Vissza