Budakörnyéki iránytű E-mail Keresés


Egy apró dolgot Perbálért

Közélet > Perbál

2017-09-15


Perbálon az elmúlt években sok minden megszépült pályázati pénzekből és önkormányzati forrásból. Harkai Gábor atya és a perbáli egyházközség arra buzdít, hogy még szebbé tehető a falu, ha még többen hozzájárulnak egy apró dologgal, egy elhanyagolt terület kitisztításával vagy virágok ültetésével.

Gábor atya mindjárt példát is mutatott egy Dózsa György utcai kilométerkő újrafestésével. A kezdeményezéshez a polgármesteri hivatal titkárságáról kérhető és kitöltve ott leadandó regisztrációs lap kitöltésével lehet csatlakozni, melyre öt napon belül visszajelez a hivatal. Az év végén a kezdeményezéshez csatlakozókért hálaadó szentmisét tart Gábor atya és az egyházközség emlékplakettel köszöni meg minden résztvevő munkáját.

Vissza